Seadmete paigaldus

Tööstusseadmete paigaldustööd

Tervikliinide ning üksikseadmete paigaldamisel pakume täislahendust: alustame projekteerimisest, tarnime kliendile kogu tellimuse ning seame selle ka valmis kasutuselevõtuks.

Meie fookuses on kõik masinad ja seadmed, mis töötavad erisugustes tööstuslikes protsessides ja on osaks kas tervikprotsessist või täites suurema üksuse iseseisva osa funktsiooni.

Paigaldame kõiki seadmeid kogu Euroopas kas tervik- või osatööna. Võtame ette nii suuri kui ka väikseid projekte, täiendades vajadusel oma meeskonna spetsiifilisi teadmisi.

Meie suur masinapark ja modernsed tootmishooned suudavad ka tänapäeva üha enam kitsaid teadmisi ning oskusi nõudvas töömaailmas kliendi soovidele ja vajadustele vastu tulla.

Võtke ühendust, kui soovite teha koostööd meie paigaldusala spetsialistiga.

Seadmete paigaldus
Seadmete paigaldus

Usaldusväärne, kogenud ja koolitatud meeskond

Julgeme anda oma tööle kvaliteedimärgise tänu professionaalsele paigaldustiimile, kellel on laialdased kogemused eri tööstusharudes ja seda nii hooldus- kui ka paigaldustöödes.

Meie tegevuse eesmärgiks on olla oma klientidele kindlaks abistavaks partneriks: soovime oma seadmete ja teenuste kaudu muuta ettevõtete tootmisprotsessid ohutuks ning kvaliteetseks.

Amitec Projecti püsikliendibaasi moodustavad ettevõtted paljudest eri tööstusharudest. Neid kõiki ühendab kõrgetasemeline tootmine ja seetõttu esitavad nad ka oma teenusepakkujatele suuri nõudmisi.

Meie professionaalsed, sertifitseeritud keevitajad ja paigaldajad suudavad hallata ka suuremaid tööstuslikke objekte. Pikaajalised kogemused ja kandvate teraskonstruktsioonide tootmine vastavalt CE-standarditele tagavad tulemuse, mis on ohutu ja kestev.

Amitec Projecti keevituspersonal on kvalifitseeritud vastavalt standarditele SFS-EN 287-1 ja SFS-EN 1418 ning kõik ettevõtte keevitusjuhendid on heaks kiidetud vastavalt standardi SFS-EN ISO 15614-1 + A1 + A2 toimimisviisidele.

Võtke meiega ühendust ja teeme Teie ettevõtte tootmisprotsessi korda

Amitec Project pakub professionaalset teenindust nii Eestis kui ka mujal Euroopas. Võtke meiega ühendust, kui vajate kogenud ning usaldusväärset koostööpartnerit!