CNC lõiketöötlus

Mehaaniline töötlemine usaldusväärselt ja kiiresti

Oleme spetsialiseerunud erinevate metallide töötlemisele: pakume metallitöötlemisteenuseid kiiresti, paindlikult ning konkurentsivõimelise hinnaga.

Meie professionaalne meeskond ning modernsed tootmishooned tagavad kõigi meie tehases valmistatud toodete kvaliteedi. Tarneaegade täpsus on meile auasi, samuti hoolitseme pideva arendustegevuse abil selle eest, et meie hinnad vastaksid turu hetkeolukorrale.

Kogu meie tootmine on lepingupõhine ning individuaalne: töö esimeseks etapiks on kliendi esitatud lähteandmete põhjal projekti koostamine.

Kvaliteetne töötlemisprotsess on masina kokkupaneku ja töö aluseks. Amitec Projectil on mitmekümneaastane metallitöötlemise kogemus ning meie tootevalikus leidub arvukalt ka meie endi loodud tooteid.

Võtke ühendust, kui soovite teha koostööd meie metallitöötlemise spetsialistiga.

Mitmekülgsed tooted tööstuslikuks kasutamiseks

Meie teenuste hulka kuuluvad mitmesugused metallitöötlemistööd, alates CNC -treimisest kuni freesimise ja keevitamiseni.

Tuleme vastu kliendi soovidele ning oleme oma töös paindlikud, valmistades nii väiksemaid partiisid kui ka tuhandeid detaile. Lisaks teeme töötlemisega seotud keevitus- ja montaažitöid.

Amitec Projecti meeskond on spetsialiseerunud töötamisele roostevaba terasega, kuid meie mehaaniline töötlemine hõlmab ka arvukalt muid materjale. Käsitleme levinumaid materjale  plastist kuni teraseni.

Tänu suurele kogemustepagasile saame olla partneriks eri ettevõtetele, olenemata tegevusvaldkonnast ja asukohast. Uuendades pidevalt ka oma masinaparki, tagame, et see on oma valdkonnas esirinnas.

Amitec Projecti keevituspersonal on kvalifitseeritud vastavalt standarditele SFS-EN 287-1 ja SFS-EN 1418 ning kõik ettevõtte keevitusjuhendid on heaks kiidetud vastavalt standardi SFS-EN ISO 15614-1 + A1 + A2 toimimisviisidele.

Võtke meiega ühendust ja leiame Teile sobiva lahenduse

Amitec Project pakub professionaalset teenindust nii Eestis kui ka mujal Euroopas. Usaldage metallitöötlemine meie kogenud ja usaldusväärsete spetsialistide hoolde!